GENEL BİLGİLER

Natur Garden Hotel; Bodrum'un Bitez koyunda bulunmaktadır. Doğayla iç içe 5919 metrekare bahçe içindedir. Otelin bulunduğu Bitez koyu, Bodrum'un en nezih bölgelerinden biri olup, sahip olduğu ideal rüzgar şartlarıyla her türlü su sporlarını yapabileceğiniz imkanlara sahiptir. Siz değerli misafirlerimizin konforu düşünülerek dizayn edilmiş 89 oda ile hizmet vermektedir. Odalarda; klima, saç kurutma makinesi, telefon, çalışma masası, uydu, televizyon ve kablosuz internet bağlantısı bulunmaktadır. Herşey dahil konseptiyle çalışmakta olan tesis sabah, öğlen ve akşam açık büfe yemek hizmetine ek olarak gün içinde snack ve kurabiye ikramları da sunmaktadır. Otel sahip olduğu mini futbol, basketbol, tenis, voleybol, masa tenisi ve dart imkanlarıyla spor seven misafirlerimize de hitap etmektedir. Natur Garden Hotel; Bodrum şehir merkezine 7 km ve Muğla Milas Havaalanı'na 42 km mesafede konumlandırılmıştır. Oasis Alışveriş Merkezi'ne ve Bodrum Yel Değirmenlerine 4 km, Bardakçı Koyu ve Plajına 4.5 km uzaklıktadır. 

KONAKLAMA

Natur Garden Hotel; Siz değerli misafirlerimizin konforu düşünülerek dizayn edilmiş 89 oda ile hizmet vermektedir. Odalarda; klima, saç kurutma makinesi, telefon, çalışma masası, uydu, televizyon ve kablosuz internet bağlantısı bulunmaktadır.

YİYECEK İÇECEK BİLGİLERİ

Natur Garden Hotel; Herşey dahil konseptiyle çalışmakta olan tesis sabah, öğlen ve akşam açık büfe yemek hizmetine ek olarak gün içinde snack ve kurabiye ikramları da sunmaktadır.

AKTİVİTE BİLGİLERİ

Natur Garden Hotel; Siz değerli misafirlerimizin otelde zaman geçirebileceği açık yüzme havuzu, tenis be basketbol oyun alanı ve küçük misafirlerimiz için çocuk parkı bulunmaktadır.

HAVUZ BİLGİLERİ

Natur Garden Hotel; siz eğerli misafirlerimizin sevdiklerinizle zaman geçirebileceği ve eğlenebileceği açık yüzme havuzu mevcuttur.